Каталог товарів
Пусто 0

Висувні ящики

Облаштувати кухню непросто. Саме в цьому приміщенні потрібно не тільки правильно розподілити простір, але і досягти дизайнерського єдності, а також функціональності. Потрібно враховувати, що на кухні знаходиться велика кількість посуду, техніки, різних пристосувань, які потрібно правильно розподілити і одночасно заощадити місце. Сьогодні цю проблему легко вирішують висувні ящики для кухні. Це ідеальний спосіб оптимізації простору.

Широкий асортимент продукції представлено в каталозі «Bauhauz». Він здатний задовольнити різні запити клієнтів по конструкції, дизайну, матеріалів і ціною. Якщо ви ще думаєте, як вибрати і де замовити висувні ящики для кухні, тоді «Lamiform» в Україні до ваших послуг.

Що представляють собою висувні ящики?

Висувні ящики - незамінний пристрій для кухні, яке виконує дві найважливіші завдання, надаючи швидкий доступ до потрібних речей і виконуючи економію простору приміщення. Це відмінний варіант для невеликого приміщення, оскільки весь посуд, начиння, овочі, фрукти можуть зберігатися тільки в одній шафі або тумбочці з секціями. Завдяки широкому асортименту можна вибрати вид ящика, його форму, направляючі, розміри і дизайн.

Найпопулярнішими вважаються конструкції -внутрішні. Вони здатні відкриватися синхронно відразу всіма відділами або окремо кожен ящик, що дозволяє швидко вибрати потрібне приладдя. Висувні ящики для кухні рухаються за допомогою спеціальних напрямних, а розташовуються в основному усередині підлогових або навісних шаф. Як матеріал виготовлення виступає пластик, метал або натуральне дерево. Зберігати овочі, наприклад, зручніше за все в нижніх системах, вбудованих в цоколь підлогових тумбочок. Цокольний ящик має глибину не менше 500 мм і ширину до 900 мм.

Особливості та переваги конструкцій

Для сучасної кухні вбудовані ящики - необхідність. Перш за все, такі конструкції прості у використанні. До інших переваг пристосувань можна віднести:

 • Здатність створювати ексклюзивний інтер'єр завдяки економії простору.
 • Висока практичність.
 • Раціональна робоча зона завдяки звільненню місця за рахунок місткості.
 • Нові можливості кухні, наприклад організація міні-льоху, компактне зберігання
 • овочів завдяки спеціальним відсіках з постійним доступом до отримання кисню.
 • Швидкість доступу до потрібних предметів.
 • Невисока вартість. Висувні ящики для кухні коштують не набагато дорожче звичайних. Сьогодні можна знайти конструкції за різною ціною.

До основних недоліків відносяться: складність конструкції і можливість поломки напрямних. Щоб ящики служили довше, рекомендується фахівцями своєчасно проводити заміну зношених деталей і дбайливо ставиться до фурнітури.

Класифікація висувних ящиків

Меблевий ринок перенасичений великою кількістю моделей висувних шухляд. Вони відрізняються матеріалом виготовлення, комплектуючими та дизайнерськими рішеннями. Прийнято розрізняти такі основні види висувних ящиків для кухні:

 • Вертикальний прямий - ящик, який підійде для зберігання не тільки столових приладів, але і обробних дощок. Якщо кухня невелика і немає можливості розмістити габаритну меблі, тоді підійдуть кутові вертикальні конструкції, які можна розмістити під мийкою. Крім того, вони будуть приховувати місця стиків з шафами, що дозволяє раціонально використовувати кути кухні. Висота виробів підбирається з урахуванням габаритів інших предметів і дизайну гарнітура.
 • З контейнерами, призначеними для оброблення та очищення продуктів. Монтуються такі ящики під стільницею, що буде ідеально виглядати в вузьких кімнатах. Конструкції можуть бути з дерева, що виглядає більш естетично, або металу - найміцніший варіант.
 • «Карусельна система» - набір висувних полиць, які встановлені в кутових тумбах. Кріплення здійснюється до бічної стінки шафи або навіть дверцятах. У дизайні такої шухляда виглядає оригінально, але вартість буде вище. Конструкція для пляшок і різних ємностей, наприклад зі спеціями або соняшниковою олією. Висота таких виробів перевищує 20 см, з цього випливає, що розміщувати систему доведеться нестандартно.
 • Металеві сітки встановлюються на стінках самих шаф. Для висунення використовується роликовий механізм, вони виїжджають за одному ящику. Перевага системи - практичність, простота догляду і довговічність.
 • Спеціальні пристосування для овочів на рейкових механізмах. В даному випадку є два варіанти конструкцій - відкидна і висувна. Як матеріал використовується метал, дерево. У таких висувних ящиках для кухні можна зберігати різні коренеплоди в одному ряду, завдяки поличках з бортиками.
 • Плетені кошики використовуються в якості елементів вертикальних шаф і як окремий предмет. Усередині тумб і столів такі системи мають багато отворів. Збереження овочів максимальна - вони будуть зручно розкладені по поличках і відсортовані.
 • Системи висувні із пластику - для зберігання самих маленьких овочів. Вони виглядають як своєрідний контейнер, який закривається кришками і може встановлюватися всередині шухлядок. Висування відбувається плавно завдяки телескопічним механізмом. Такі ящики можуть розташовуватися в пеналах або нижніх шафах.

Напрямні механізми для ящиків

Крім вищенаведеної класифікації розрізняють також різні варіанти напрямних механізмів:

   • На роликах - напрямні висувних ящиків, які забезпечують неповне висування. Допустиме навантаження для них - не більше 25 кг, а товщина повинна бути не менше 1,2 мм. Їх довжина може відрізнятися, як правило, вона складає від 250 до 600 мм.
   • На кулькових механізмах - установка можлива в будь-якій площині, вони працюють безшумно. Максимально допустима вага - 60 кг і висунення відбувається повністю.
   • З доводчиком - мають демпфер, який є амортизатором при великому зусиллі. Доводчики забезпечують дозакриття, підхоплюючи складову в крайньому положенні.

Якщо ви ще думаєте, як вибрати висувні ящики для кухні, телефонуйте нам. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати товар з необхідними характеристиками.

Весь асортимент «Bauhauz» представлено на одному сайті «Lamiform», що дозволяє зробити покупку швидко і зручно. Вам не потрібно нікуди їхати, висувні ящики можна замовити з оперативною доставкою по Україні або самовивозом з офісу в Києві і Харкові. Ми завжди йдемо назустріч нашим покупцям і надаємо знижки.

Товари
Фільтри

Ціна

від
до