Каталог товарів
Пусто 0

Відра для сміття

Важко уявити будинок або квартиру, де немає сміттєвого відра. Зараз можна знайти навісні та вбудовані варіанти, виготовлені з пластику або металу, звичайні або ексклюзивні моделі. Сьогодні винайдена маса зручних і стильних утилізаторів відходів. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

Широкий асортимент виробів з різним дизайном і палітрою кольорів представлений в «Bauhauz». У нас можна замовити сертифіковані товари з доставкою по Україні. В даному розділі представлена продукція різної вартості, асортимент постійно поповнюється новими колекціями.

Класифікація ємностей для сміття

Прийнято класифікувати сміттєві відра в залежності від різних його характеристик. Щоб такий елемент правильно розмістити на кухні і зручно використовувати потрібно вивчити всі види. При виборі орієнтуються на різні параметри, які мають важливе значення:

 • Матеріал - металеві та пластикові. Найчастіше зустрічається відро для сміття з кріпленням на фасад із пластику.
 • Форма виробу - прямокутна, квадратна, циліндрична, кругла. Кутові моделі здатні економити простір.
 • Спосіб відкриття. Прості - зі звичайним відкриттям вручну або сенсорні, які мають вбудований датчик наближення.
 • Тип кріплення - навісне відро для сміття для кухні, вбудоване в меблі і звичайне підлогове.
 • Вид сміття - звичайні кошики, які відрізняються легкістю і призначені для сухого або крупного сміття. Використовуються вони тільки зі сміттєвим пакетом. Можна придивитися до більш міцним моделям для важких і рідких відходів.
 • Додаткові функції - датчик наповнюваності, сенсорне управління і інші.

Сьогодні також актуальна проблема сортування сміття, тому в деяких сміттєвих контейнерах є система преса, а також безліч відсіків для фасування відходів.

Способи розміщення відра для сміття

Перед тим, як купити контейнер для сміття, потрібно визначити, де він буде встановлений. Залежно від місця розміщення і буде залежати його розмір, конструкція і вид. Традиційно відро для сміття, вбудовується в шафу, встановлюється під мийкою. Сучасні дизайнерські і конструктивні рішення дозволяють розташувати сміттєзбірник в різних місцях:

 • Відро для сміття з кріпленням на фасад - встановлюється в нижні кухонні модулі;
 • Навісне відро для сміття для кухні зручно кріпиться на дверцятах модуля в підвішеному стані, що економить місце в малогабаритних приміщеннях;
 • Відро для сміття на висувний фасад - саме незвичайне рішення, яке дозволяє сортувати сміття. Такий контейнер прихований від сторонніх очей і встановлюється в модуль, який висувається з-під стільниці, коли його потрібно використовувати і просто засувається назад.
 • Відро для сміття, вбудовується в шафу мийки під стільницею. При відкриванні стулки воно буде легко виїжджати завдяки висувному механізму.

Також можлива установка в кутку кухні або спеціальному декоративному коробі. Одним з найбільш зручних вважається відро для сміття на висувній фасад. Завдяки висувній системі, його легко мити, воно заощаджує місце і допомагає уникнути неприємних запахів. Додаткові можливості дозволяють розпланувати заощаджений простір.

Вбудовувані конструкції сміттєвого відра

Завдяки доступній ціні і простому догляду звичайне пластикове відро для сміття користується великим попитом. Конкурентні переваги сьогодні має відро для сміття, вбудовується в шафу або інші меблі. Воно здатне економити місце і дозволяє легко прибрати сміття, не забруднивши при цьому руки. Відро може встановлюватися не тільки в самій ніші мийки, як ми звикли, а й в тумбі шафи або на його дверцятах.

У ніші мийки відро без проблем буде виїжджати, коли дверцята відкриваються завдяки висувним механізмом і автоматиці. Також є моделі з кришкою, яка кріпиться окремо всередині тумби, тому таке відро виїде вже відкритим, а закривається воно вже всередині самої тумби, тому не буде поширювати неприємних запахів.

При виборі такого виробу варто звернути увагу на обсяг, який для середньої сім'ї повинен бути близько 3-4 літрів - це оптимальний варіант. Щоб вибрати для покупки кращий варіант, рекомендуємо вивчити всі характеристики, які можна подивитися в каталозі і проконсультуватися з нашими менеджерами.

Критерії вибору сміттєвого відра

Традиційний сміттєзбірник виглядає просто - це всім звичне відро з кришкою, але так було раніше. Сьогодні, завдяки використанню сучасних технологій і якісних комплектуючих, такий побутовий предмет став втіленням незвичайних рішень і функціональних можливостей. Якщо ви вирішили купити відро для сміття, рекомендуємо враховувати такі показники:

 • Залежно від розташування варто вибирати форму виробу: якщо установка буде біля стін, то підійдуть варіанти з прямими кутами, для ніш і тумбочок - круглі форми;
 • При виборі обсягу потрібно враховувати денну норму відходів користувачів. Якщо в квартирі або будинку проживає велика кількість людей, то знадобиться об'ємне відро. При цьому максимальний розмір контейнера не стимулюватиме часто виносити сміття, тому потрібно шукати компроміс.
 • Найважливіший критерій - матеріал. Самим міцним, стійким до різного роду забруднень і надійним вважається металеве відро для сміття з кріпленням на фасад або в шафу. Воно здатне витримати довгий термін експлуатації. Пластикові моделі дешевше і є великий вибір за кольорами. Хоч вони і менш міцні, але дозволяють вибрати потрібний обсяг і дизайн.

Сучасні сміттєзбірники для кухні, крім своєї традиційної задачі зберігання відходів, мають ще ряд додаткових можливостей, таких як висувні механізми і система пресування. В результаті вартість буде вище, але використовувати такі відра набагато зручніше.

І ще один важливий критерій - конструктивні особливості, які потрібно враховувати в залежності від місця розміщення контейнера. Не варто вибирати варіанти з великою кількістю виступів зсередини, так як саме там буде збиратися багато бруду і мікробів, тому відмити їх буде складніше.

Вигідна ціна, висока якість товарів, досвідчені співробітники і швидка доставка - ключові переваги спеціалізованого магазину «Lamiform». Клієнт може вибрати зручний спосіб доставки в Україну або самовивезення в Києві і в Харкові. Замовити відро для сміття можна в два кліка завдяки сучасному інтерфейсу сайту і налагодженій системі замовлення. Завжди можна зателефонувати нашим консультантам, які з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ми пропонуємо виключно якісні сміттєві відра з кріпленням на фасад, що вбудовуються або звичайні за доступною ціною і від перевірених виробників.

Відра для сміття