Каталог товарів
Пусто 0

Куточки для меблів

Еволюція технологій виробництва меблевих конструкцій вимагає нових рішень. «Bauhauz» і «Lamiform»; забезпечать вас технологічними, простими і доступними елементами для складання меблів. У нашому арсеналі солідна різноманітність стяжок і металовиробів для будь-яких цілей. Ознайомтеся з асортиментом куточків для меблів, щоб купити сертифікований товар від надійного виробника за приємною вартістю.

Як вибрати куточки для меблів

Кріпильні куточки для меблів традиційно представлені у вигляді металевих або пластикових деталей, зігнутих на 90 °. В одній частині вироби передбачені отвори, в протилежному боці - паз.

Куточки для меблів прикручують до з'єднувальних площин, використовуючи муфти. Вони також можуть бути пластиковими і металевими. «Ламіформ» і «Баухауз» надають можливість всім клієнтам вибирати вироби відмінної якості, що дозволяють оперативно вирішувати виробничі завдання. Швидкого складання сприяють і незаперечні переваги кріпильних куточків для меблів:

  • доступна ціна;
  • простий монтаж;
  • мінімальна кількість вимог до точності при установці елементів;
  • немає необхідності свердлити торцеві отвори.

Матеріали і особливості деталей

Металеві та пластмасові куточки для меблів не є основним стягує елементом, але саме вони допомагають добитися максимальної жорсткості конструкції в готовому вигляді. Металовироби служать для з'єднання елементів, які лежать як в одній, так і в різних площинах.

Одинарні металеві куточки для меблів активно використовуються для складання полиць, стільниць, бруса, цоколів. Подвійні вироби відрізняються здатністю витримувати більш високі навантаження. В силу виражених міцності, вони підходять для конструювання більш габаритних масивних конструкцій.

Купити куточки для меблів з пластику актуально при виробництві комерційної і домашньої мебелі в видимих і закритих зонах корпусних виробів. У продажу є одинарні та подвійні моделі. В Україні користуються популярністю всі перераховані різновиди кріплень.

Мета компанії - запропонувати товар, який повністю відповідає вимогам і побажанням клієнтів. Менеджери завжди готові відповісти на всі актуальні питання: де замовити, як забрати замовлення, а також які додаткові елементи варто купити для вирішення конкретного завдання. Оплатити товар клієнти можуть будь-яким зручним способом, попутно скориставшись послугою самовивозу в пунктах видачі товару в Києві та Харкові.

Кути