Каталог товарів
Пусто 0

Сушка

На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» покупці знайдуть широкий асортимент пристосувань для удосконалення робочого кухонного простору. Ми розуміємо, що вимоги до меблів та аксесуарів для кухні - це окрема категорія.

Обов'язковий атрибут на робочому місці - сушка для посуду. В силу того, що дані аксессуари постійно стикаються з водою, матеріали повинні бути невразливими до вологи. Вибирайте і замовляйте виріб з кращими параметрами за привабливою вартістю.

Актуальність сушарок в побуті і на професійній кухні

Сушарка для посуду виготовляється з різних матеріалів, може бути всіляких форм, розмірів і конфігурацій. Незмінним показником залишається саме її функціональний потенціал, який повинен бути максимальним при будь-якій комплектації.

Весь посуд після миття розміщується на своїх місцях в кухонній шафі або тумбі тільки тоді, коли стане абсолютно сухою. Хороші аксесуари для просушування приладів і тарілок знімають солідну частину навантаження з господині.

Сушка для посуду в шафу і над раковиною забезпечує якісне та комфортне просушування кухонних предметів будь-якого типу. Однак це далеко не основна вимога. Подібного роду пристосування повинні виглядати естетично, доречно вписуватися в робочий простір кухні, не порушуючи баланс в інтер'єрі. Такий виріб практично завжди буде на увазі (за винятком обладнання, що використовується в шафах і тумбах).

Ще одна важлива вимога - зручність в застосуванні в поєднанні з експлуатаційної універсальністю. З сушарками посуду доведеться взаємодіяти постійно. Вони повинні бути зручними, ергономічними і місткими незалежно від габаритів.

Про те, щоб споживачі в Україні мали можливість купувати висококласне обладнання за приємною ціною, подбали представники нашої компанії. Ми реалізуємо сертифіковані товари, які відповідають всім критеріям якості і вимогам, перерахованим вище. Сушарки купують для того, щоб підвищити рівень комфорту в процесі виконання стандартних побутових завдань. Ми розуміємо це, тому пропонуємо найкращі умови для вигідного співробітництва оптом і в роздріб.

Різновиди обладнання на кухню

Сушарка для посуду над раковиною, для шафи або гарнітура істотно спростить побут і ряд процесів на будь-якій кухні. Дана група товарів підрозділяється на кілька ключових категорій:

  • прилади, вбудовані в мийку;
  • сушарки, вбудовані в меблеві гарнітури;
  • настільні конструкції;
  • навісні елементи на кухню.

За місткості можуть бути сушарки для посуду: двоярусні, трьох'ярусні і більше. Як правило, це настільні моделі, які можна розміщувати в зручному місці - біля мийки або на стільниці в робочій зоні.

Навісні і вбудовані в меблі конструкції відрізняються особливою універсальністю, вони актуальні в тому випадку, коли на кухні мало місця. У такому випадку рекомендуємо купувати кухонні пристосування, орієнтуючись на власні можливості і наявність вільного простору.

Увага на матеріали

Функціональні якості і термін експлуатації сушарки безпосередньо залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Формуючи асортимент пропозицій на сайті, ми особливу увагу приділили підбору обладнання, яке дійсно зможе стійко переносити шкідливий вплив підвищеної вологості.

Сушарки для кухонних локацій традиційно виготовляють з таких матеріалів:

  • Звичайна сталь. Сушка для посуду, як правило, хромована або захищена спеціальною емаллю. Це дозволяє продовжити термін експлуатації обладнання на максимально тривалий період.
  • Нержавіюча сталь. Матеріал хорошої якості відрізняється підвищеною стійкістю до руйнівного під впливом вологи і перепадів температури. За вартістю таке обладнання буде трохи дорожче, але функціонал і зовнішній вигляд того варті.
  • Пластик, як завжди, виконує роль бюджетної альтернативи з непоганими показниками якості. Висококласний сертифікований товар зможе довго прослужити на кухні, але не зрівняється з попередніми варіантами. Вразливе місце пластика - помірний рівень міцності. В силу цього пластикові конструкції додатково армують або виготовляють в лаконічному дизайні і компактному розмірі.

Варто згадати про ще одному матеріалі - дереві. Вироби виглядають колоритно і красиво, але прослужать ще менше, ніж самий бюджетний пластик. На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» ви знайдете тільки найкращі пропозиції, актуальні конструкції, підкуповують ергономічністю і грамотно підібраними матеріалами.

Критерії вибору сушарки: з професіоналами все просто

Якщо вам потрібна сушка для посуду в шухляду або органайзер для посуду на стільниці, важливо визначитися з ключовими вимогами та оцінити власні можливості. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб запропонувати вам сертифіковані вироби відмінної якості і з привабливим функціоналом.

Нове обладнання буде дійсно зручним і комфортним у використанні, якщо сушилку підберуть за габаритами. Правильні пропорції і розміри забезпечать можливість:

  • розмістити необхідну кількість приладів і посуду за один раз, не займаючи багато місця;
  • встановити сушилку в самому зручно місці;
  • раціонально використовувати вільний простір на кухні.

Залежно від конструкції, сушарки підбирають з позиції простоти експлуатації та обслуговування пристосування. Якщо для одних оптимальним рішенням вважається благоустрій вільного місця в шафі, то для інших це не прийнято.

Наші пропозиції: завжди актуальні рішення для клієнтів

Будь-яка сушарка розрахована на розміри стандартних тарілок. Габарити конструкції дозволяють вибирати робочі пристосування в діапазоні від 40 до 80 см.

учасні ергономічні конструкції завжди оснащені мобільним піддоном. Це дуже важливо, оскільки деталь потрібно знімати для систематичної очищення і знезараження. Також не забувайте дотримуватися правила оптимального завантаження експлуатованого простору, щоб зберегти баланс вільних і робочих зон кухні.

Важливий критерій вибору обладнання на кухню - вартість. З огляду на, наскільки широкий діапазон цін на сучасному ринку, покупцям є з чого вибрати при будь-яких фінансових можливостях. Наша мета: забезпечити клієнтів надійними і довговічними виробами в необхідній кількості за прийнятною ціною. Ми прагнемо допомогти покупцям у прийнятті вірного рішення, виходячи з характеристик, вимог і фінансових ресурсів.

Сушки

Товари
Фільтри

Ціна

від
до
Сортувати:
Показувати:
Місто: