Каталог товарів
Пусто 0

Стяжки меблеві: різновиди та сфера застосування

Стяжки меблеві - це різновид кріплення, яке полегшує складання меблів і дозволяє повністю приховати деталі кріплень. Головні переваги такого методу - міцність і цілісність конструкцій, де всі елементи щільно з'єднуються один з одним, як правило, під прямим кутом.

Залежно від особливостей з'єднання деталей застосовують різні види стяжки меблевої, купити які можна на сайті Ламіформ від Баухауз. Широкий асортимент дозволить підібрати моделі з необхідними характеристиками, а прямі поставки від виробників забезпечать вигідну вартість.

Що таке меблеві стяжки і як їх використовувати

Стяжки меблеві, чия ціна дозволяє їх використовувати навіть для меблів, діляться на кілька видів, кожен з яких використовується для з'єднання певних конструкцій.

  1. Конфірмат - найпоширеніший метод кріплення, що складається з одного елемента - єврошурупи або по-іншому самореза з більш товстим стержнем. Конфірмат призначений для з'єднання меблевих полотен під прямим кутом. Встановлюється за допомогою спеціального свердла, що дозволяє закріпити шурупи до упору.
  2. Меблеві ексцентрикові стяжки - призначені для з'єднання Г-образних або Т-образних елементів. Виконується, як правило в фабричних умовах, так як вимагає складного свердління, зате забезпечує естетичний вигляд, повністю приховуючи кріплення. Може використовуватися повторно при складанні меблів.
  3. Міжсекційні меблеві стяжки - забезпечує чудове поєднання декількох блоків в єдину конструкцію. Кріплення складається з втулки і з'єднувального гвинта, який слід закручувати у втулку. Різний розмір елементів дозволяє застосовувати їх для будь-яких стін, підібравши потрібний варіант.
  4. Меблеві кутові стяжки - припускають наявність металевого куточка, пари болтів і футорок. Панелі ставляться в стик і об'єднуються за допомогою куточка, кріпиться до кожної деталі.

Таке кріплення виглядає досить потужно і не завжди виглядає естетично, зате додає конструкції стійкість і міцність. Найчастіше їх використовують, як приховані меблеві стяжки для ліжка, де кріплення знаходиться у внутрішній частині. Діаметр отворів під меблеві стяжки залежить від типу кріплення і виконується безпосередньо після покупки необхідної системи.

Стяжки меблеві: де купити в Україні

Великий вибір фурнітури на ринку меблів може змусити загубитися недосвідченого споживача. Де замовити і як вибрати правильну кріпильну систему допоможе сайт Lamiform від компанії Bauhauz. На сайті Ламiформ представлені меблеві стяжки, їх види і фото, за якими можна оцінити конструкції. Баухауз організовує продаж в Україні з доставкою в усі регіони країни.

Купити меблеві стяжки в Києві і Харкові можна, оформивши самовивезення з офісів компанії, де представлений постійно оновлюється асортимент фурнітури, пластика, зразки фасадів і стільниць.

Стяжки