Каталог товарів
Пусто 0

Металеві кріпильні пластини

При проведенні будівельно-монтажних, покрівельних, фасадних робіт, при виробництві шаф, ліжок і інших предметів меблів використовують різні види сполучних кріплень. У цю групу входять перфоровані металеві кріпильні пластини різного розміру. Їх основне призначення полягає в кріпленні один до одного дерев'яних деталей або приєднання їх до інших засадах, а також для зміцнення стиків.

Кріпильна фурнітура надає конструкції міцність і жорсткість, завдяки чому вона витримує підвищені навантаження. Перфорація розташована так, щоб при монтажних роботах в структурі дерева або деревно-стружкової плити не утворилися тріщини.

За рахунок антикорозійного покриття використовувати меблеві пластини можна при складанні конструкцій, які будуть встановлені в приміщеннях з підвищеною вологістю. Для монтажу використовують болти або саморізи і ручний інструмент або шуруповерт.

Асортимент меблевих плит

Кріплення представлені різноманітними видами. По конфігурації пластина металева кріпильна може бути у вигляді прямого навісу або куточка. При виборі метизів основними критеріями є ширина, висота і глибина. До найбільш затребуваними відносяться вироби таких типорозмірів:

  • 2 * 16 * 110 мм;
  • 2 * 30 * 70;
  • 2 * 65 * 40;
  • 1,2 * 18 * 70;
  • 2 * 15 * 50;
  • 2 * 20 * 80;
  • 2 * 16 * 40.

Кріпильних отворів може бути два - по одному з кожної сторони, або більше. Для складання габаритних предметів або конструкцій, експлуатація яких передбачає високі навантаження, рекомендується використовувати металовироби з декількома точками фіксації. За рахунок цього забезпечується рівномірний розподіл навантаження.

Як оформити замовлення в інтернет-магазині LamiForm

У нашому інтернет-магазині можна купити пластину меблеву з оцинкованим покриттям. У каталозі можна подивитися, які види продукції є в наявності і оформити замовлення.

У нас завжди є запаси товару, тому придбати його можна оптом і в роздріб. Поставки здійснюються в оперативному режимі. Ціна залежить від різновиду, розміру і конструкції фурнітури. Якщо буде потрібно консультаційна допомога, зателефонуйте нашим менеджерам, які допоможуть підібрати потрібний кріплення і сформувати замовлення.

Забрати придбані кріпильні металовироби можна самостійно в Києві чи Харкові, або замовити послуги доставки транспортними компаніями в інші міста України.

Меблеві пластини

Товари
Фільтри

Ціна

від
до