Каталог товарів
Пусто 0

Металеві кріпильні пластини

При виконанні будівельно-монтажних і ремонтних заходів, в процесі конструювання дерев'яних виробів, у виробництві меблів і навіть в побуті широко використовується металеві кріпильні пластини. Основна мета метизів - надійно скріпити дерев'яні елементи між собою або до полотна з іншого матеріалу.

Де замовити кріпильні пластини

Сайт «Ламіформ» пропонує купити пластини металеві за оптимальною вартістю. Баухауз давно на ринку України, тому встигла зібрати безліч позитивних відгуків серед покупців.

Кріплення-пластина надає конструкціям міцність і жорсткість, завдяки чому вони здатні витримувати суттєві навантаження. Велика розмаїтність деталей дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-яких робіт.

Пластина металева кріпильна може бути, як прямою, так і зігнутою. Отвори розташовуються таким чином, щоб в полотні не виникали тріщини при вгвинчуванні шурупів або саморізів. Кріпильні пластини поєднують в собі простоту і ергономіку. Продуманість деталей робить їх функціональними.

Вартість металевих пластин для кріплення залежить від наступних факторів:

 • вигляду виробу;
 • його конструктивних особливостей;
 • розмірів кріплення.

У продажу тільки якісні товари. Мета компанії - вирішити проблему споживача, запропонувавши купити металеві пластини з необхідними характеристиками.

Переваги продукції

Кожен товар супроводжує докладний опис. Ключові параметри, що впливають на вибір: висота, ширина і глибина. В даному випадку у покупців не виникне питань, що таке величина або як вибрати елемент з потрібним різьбленням.

Якщо ж труднощі у виборі металевих пластин для кріплення деталей все ж виникли, компетентні менеджери компанії завжди готові надати кваліфіковану підтримку. Ключові переваги пластин для кріплення:

  • міцність і довговічність;
  • стійкість до корозії;
  • економія будівельних матеріалів через відсутність відходів;
  • проста технологія монтажу;
  • немає необхідності в залученні додаткового дорогого обладнання.

На сайті детально викладена інформація про товар та умови співпраці. Замовити кріпильні металеві пластини можна, оформивши заявку будь-яким зручним способом. Після оплати готівкою або безготівковим розрахунком товар доступний в пунктах самовивозу в Києві і Харкові. Також можна скористатися доставкою кріпильних пластин по Україні.

Пластини

Товари
Фільтри

Ціна

від
до