0
0
0

П-профіль алюмінієвий

П-профіль алюмінієвий

Стандартний алюмінієвий профіль - це особлива категорія виробів, що застосовуються в різних сферах, зокрема в будівництві і ремонтних роботах. Незамінний і універсальний матеріал для виконання величезної кількості заходів представлений на вітчизняному ринку в широкому розмаїтті. На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» потенційні покупці зможуть вибрати висококласний сертифікований товар в потрібній кількості за демократичною вартістю.

Категорії і різновиди

У нас широкий асортимент профілю всіх категорій і видів: куточки, труби, таври, прутки і т. Д. Профіль є суцільним по своїй структурі. Відсутність порожнин і виїмок забезпечує його виняткову якість, надійність і довговічність.

Одна з найактуальніших і затребуваних товарних позицій в каталозі - алюмінієвий швелер. Це специфічний профіль П-подібної форми, що характеризується середнім ступенем жорсткості. Міцність таких виробів на порядок вище, ніж у куточків, хоча нижче в порівнянні з трубами квадратного перетину. Підбір деталей здійснюється на основі аналізу якостей товару, що купується, з урахуванням індивідуальних потреб і запитів клієнта. Це класичний елемент в будівництві, спорудженні каркасів, виготовленні меблів і фасадних систем.

Крім стандартних виробів з конкретним набором параметрів виділяють і окремі різновиди деталей, орієнтовані на особливі запити споживачів. Наприклад, традиційний швелер не довше 6000 мм, але якщо потрібні вироби іншої довжини, їх можна порізати на потрібні розміри. Окремий вид деталей - п-профілю алюмінієві анодовані. За рахунок особливої обробки вони стають ще більш стійкими до несприятливих факторів.

Опис: ключові особливості профілів з алюмінію

П-подібний алюмінієвий швелер - це деталь суцільного типу, яка не має ніяких внутрішніх порожнин, зазубрин або зазорів, і отримана за допомогою інтенсивного пресування. Назва профіль отримав через свого зовнішнього вигляду - форма поперечного перерізу нагадує букву «П».

Ключові особливості П-образних виробів з алюмінію:

Профіль має власний номер. Він в сантиметрах вказує відстань між зовнішніми гранями. Даний параметр важливий у виборі виробів. Якщо у вас виникають труднощі з підбором деталей, звертайтеся до консультантів компанії. Вони зможуть вирішити виниклі складнощі.

При виробництві дотримуються встановлені в ГОСТ стандарти. Це стосується і стандартних параметрів. Деякі з них можна змінити в ході роботи з деталями.

Найпопулярніша довжина алюмінієвого швелера дорівнює 6 метрам, найменший ходовий розмір - 2 метри. Алюміній піддається різанню, тому завжди можна скористатися послугою порізки для отримання потрібних розмірів.

Експлуатаційні характеристики

П-подібний профіль алюмінієвий знайшов широке застосування в багатьох сферах людської діяльності саме в силу відмінних експлуатаційних характеристик. Охарактеризувати деталі, представлені на сайті «Lamiform» від «Bauhauz» можна наступним чином:

Оптимальне поєднання легкості і міцності. Алюмінієвий сплав має порівняно невисоким показником щільності, за рахунок чого самі габаритні деталі мають невелику вагу. Легування дозволяє підвищити міцність якості, ніяк не погіршивши параметри ваги. Конкуренцію П-образним профілів з алюмінію можуть скласти тільки вироби аналогічного роду зі сталі.

Стійкість до корозійних процесів. Алюмінієвий сплав практично ніяк не реагує на вологу, не взаємодіє з водою, а значить, не руйнується в умовах підвищеної вологості. Якщо на сталевому профілі, які не покритому спеціальними захищають складами, з часом утворює корозійний наліт, то з профілями з алюмінію таке не трапиться.

Це довговічний і міцний матеріал абсолютно не вимагає догляду або дорогого обслуговування.

Дозволяє створювати складні конструкції будь-яких розмірів і конфігурації. За рахунок легкої ваги знижує навантаження на фундамент.

Швелер НЕ магнітиться, володіє здатністю, що відображає, не утворює іскор при ударі.

Приємна вартість виробів з алюмінію. Алюміній - речовина, поширене на планеті. Він легко піддається обробці.

В ході виробництва швелерів задіють мінімальну кількість ресурсів. Це все сприяє тому, що продукція еталонної якості доступна аудиторії потенційних покупців за мінімальною вартістю. У свою чергу ми зробили все можливе, щоб наші клієнти замовляли необхідні вироби з алюмінію за прийнятною ціною без прихованих націнок і переплат.

Чому варто віддавати перевагу швелерам з алюмінію

Часто виникає ситуація, коли профіль застосовують для створення каркаса або іншої конструкції, яка в подальшому буде обшивати. В ході монтажних робіт ключові елементи конструкції доводиться змінювати, обробляти, адаптувати під конкретні будівельні або архітектурні запити.

В даному випадку вироби з алюмінію високо цінуються саме в силу вираженої оброблюваності і легкості в проведенні монтажних робіт. По суті, при використанні стандартного набору будівельних інструментів можна змінити довжину швелера, створити отвори або задати індивідуальну форму торця.

Інші важливі моменти:

У нас ви можете купити вироби з алюмінію, що відрізняються відмінними показниками зварюваності. Це важливо в тому випадку, коли в силу конструкційних особливостей, швелера неможливо скріпити традиційно. Ви можете використовувати поширені технології зварювання.

Висока температура плавлення. Цей параметр може здатися несуттєвим до того часу, поки не настане момент подбати про пожежну безпеку. При додаванні різних легуючих елементів вдалося істотно підвищити температуру плавлення. Наші деталі вільно застосовують в конструкціях, які, ймовірно, будуть піддаватися нагріванню. Ми пропонуємо купити П-профіль з алюмінію з доставкою по Україні від провідних виробників.

Тривалий термін експлуатації. Швелера з високоякісного алюмінію служать максимально тривалий період часу, ніяк не зраджуючи свої ключові експлуатаційні характеристики.

Сфери застосування профз алюмінію П-форми

Ми надаємо можливість купити профіль алюмінієвий П-подібний, розміри і вартість, якого вказані в каталозі. Ми пропонуємо вигідні умови для оптових і роздрібних клієнтів.

Серед найбільш поширених сфер застосування нашого обладнання виділяють:

 • виробництво корпусних меблів (профіль актуальний в якості несучого елемента);
 • виконання оздоблювальних робіт при створенні несучих конструкцій і формуванні риштувань;
 • виробництво віконних конструкцій і вхідних груп;
 • монтажні, будівельні, облицювальні, ремонтні роботи;
 • конструювання елементів інтер'єру;
 • створення торгово-виставкових конструкцій;
 • виробництво ажурних перекриттів;
 • створення зимових садів;
 • формування основи під торгові павільйони, кіоски;
 • конструювання офісних перегородок;
 • виконання робіт з будівництва містків, сходів, опалубки для бетонування.

Ми готові надати вам профіль алюмінієвий П-форми потрібних розмірів і в необхідній кількості. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором, дадуть вичерпну інформацію про товар, розкажуть про наші переваги. Оплачуються обрані товарні позиції зручним способом, і ми негайно організуємо відправку партії швелерів в будь-який регіон України. Працюючи з нами, клієнти оцінять якість придбаної продукції і європейський рівень сервісу.