Каталог товарів
Пусто 0

Однотонні глянцеві HPL пластик

Унікальні характеристики, якими володіють однотонні глянцеві HPL пластики, роблять матеріал незамінним для декоративного оздоблення фасадних і робочих поверхонь меблів, а також внутрішньої обробки приміщень. В Європі та Україні такий матеріал став популярним для використання в обробці кухонного поверхні, в ресторанах, барах та інших закладах. Широка колірна гамма однотонного пластика, продаж за доступною ціною і великий вибір моделей представлений на сайті «Ламіформ» від «Баухауз».

Особливості та переваги HPL пластика

Що таке пластик паперово-шаруватий декоративний однотонний глянець? Він складається з листів крафт-паперу, яка просякнута синтетичними смолами з різними добавками. У технології виготовлення використовується натуральна сировина, тому матеріал абсолютно екологічний. Смоли здатні змінювати структуру на хімічному рівні і припадати глибоко, склеюючі паперові волокна. Вже готові панелі відправляються під прес під високим тиском - не менше 50 МПа. Завдяки додаванню термосмол, матеріал володіє вогнестійкістю. До інших переваг, якими володіє HPL пластик однотонний глянець, відносяться:

  • тривалий термін експлуатації (5-10 років);
  • стійкість до хімічних і механічних пошкоджень;
  • підвищена стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища: ультрафіолетових променів, погодних умов, перепадів температури;
  • відсутність неприємного запаху;
  • невисока вартість;
  • позитивні відгуки користувачів.

Завдяки тому, що матеріал може контактувати з продуктами харчування, його використовують, щоб зробити однотонний кухонний фартух з пластика.

Як вибрати і де замовити пластик?

Матеріал добре піддається деформації, його можна використовувати на горизонтальних і вертикальних поверхнях. Перш ніж купити пластик паперошаруватий декоративний, варто звернути увагу на його характеристики з урахуванням призначення.

Bauhauz працює безпосередньо з постачальниками оригінальної продукції, тому кінцевий покупець може придбати вироби за вигідною ціною оптом і в роздріб. У Києві та Харкові можна забрати замовлення самовивозом.

Однотонні глянцевий пластик HPL / CPL

Товари
Фільтри

Ціна

від
до

Довжина

Ширина, мм

Товщина, мм

Сортувати:
Показувати:
Місто: