Каталог товарів
Пусто 0

Ніжки пінгo

Меблева фурнітура - це механізми і складові для меблів, без яких конструкції не зможуть повноцінно функціонувати. Щоб забезпечити оптимальний функціональний потенціал тумбам, шаф, столиків і інших елементів, вивчіть великий асортимент на сайті «Lamiform» від «Bauhauz». Одне з найпопулярніших пристосувань, що дозволяють надати меблів цілісний і завершений вигляд - ніжка пінг. Подібна фурнітура робить меблі рухомий або статичною, в залежності від того, які цілі переслідує користувач.

Особливості меблевої фурнітури

У нас ви зможете замовити ніжки пінг бажаної форми, кольору і конфігурації. Традиційно ці деталі представлені у вигляді компактних пластикових елементів з насадками для фіксації або без них. Візуально фурнітура даної категорії є найбільш непомітною, але чудово фіксує меблеві конструкції на підлоги поверхні.

Меблі зручно пересувати, а також зберігати в статичному положенні. При цьому, які б маніпуляції не проводилися, пластикові ергономічні ніжки захищають від деформації і механічних пошкоджень, як саму конструкцію, так і підлогове покриття.

Коли розглядають сучасні меблі, багато хто має на увазі гарний зовнішній вигляд, а насправді, найважливіше її функціональність. «Lamiform» пропонує купити фурнітуру, яка об'єднує всі необхідні якості, тим самим посилюючи потенціал меблевих конструкцій:

  • доступна вартість;
  • ергономіка;
  • естетика;
  • надійність;
  • практичність;
  • довговічність.

На ринку представлена величезна кількість видів фурнітури, через що виникає проблема у виборі. Не вся фурнітура якісна і довговічна. Щоб не помилитися при покупці і замовленні, відвідайте наш сайт і купуйте сертифікований продукт за приємною ціною з доставкою по Україні.

Ножки "Пінго"

Товари
Фільтри

Ціна

від
до