Каталог товарів
Пусто 0

Ніжка РМ 3360

Важко уявити собі стіл, шафа або тумбочку без ніжок. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість опор для меблів, виготовлених з різних матеріалів і в різних стилях. Ніжка РМ 3360 відрізняється високою міцністю і наявністю регулювання по висоті.

Онлайн-замовлення на сайті «Lamiform» - відмінна альтернатива походу в магазин, ви можете зробити заявку прямо зі свого будинку. Для цього потрібно заповнити форму через сайт або зателефонувати за контактним телефоном. Також можна замовити і іншу фурнітуру і комплектуючі для меблів. Фахівці компанії «Bauhauz» допоможуть зробити вибір під будь-які ваші запити.

Ніжки РМ 3360 - краща якість за доступною ціною

Багато з нас не звертають уваги на таку важливу деталь, як ніжки. Однак саме вони виконують найважливішу функцію опори. Турецький виробник Omaks вже не перший рік займається виробництвом і збіркою комплектуючих для корпусних та звичайних меблів. Модель ніжок РМ 3360 має невисоку вартість. До інших переваг опори відносяться:

  • міцність і надійність - важливий показник, що дозволяє витримувати великі навантаження;
  • можливість вибору необхідних розмірів - висота від 6 до 12 см;
  • естетичний зовнішній вигляд завдяки кольору хром;
  • можливість регулювання висоти, що дозволяє використовувати ніжку РМ 3360 на нерівній поверхні;
  • спеціальне антикорозійне покриття конструкції.

«Баухауз» - відмінна альтернатива походу в магазин. У нас працюють досвідчені співробітники, які підкажуть, як купити ніжки РМ 3360 під характеристики ваших меблів. Ми надаємо на свої вироби гарантію якості, тому нам можна довіряти. В каталозі сайту Lamiform можна знайти великий вибір товарів від українських і європейських виробників, а також ознайомитися з відгуками клієнтів за певним видом продукції.

Ножка РМ 3360