Каталог товарів
Пусто 0

Ніжка РМ 3260

Меблева фурнітура - категорія деталей, якість і ергономіка яких визначає ступінь комфорту в ході експлуатації різних меблевих конструкцій. На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» представлена величезна кількість деталей для додання цілісності меблів і розширення функціоналу. Ніжка РМ 3260 - універсальний варіант меблевої опори. Ми пропонуємо купити сертифіковану високоякісну продукцію, в надійності і практичності якої ми впевнені на 100%.

Особливості реалізованої меблевої фурнітури

Існує деталі, без яких неможливо обійтися на світовому меблевому ринку. Найчастіше саме фурнітура зумовлює функціональний потенціал, безпосередньо впливаючи на довговічність устаткування, що експлуатується.

За допомогою міцних і надійних ніжок РМ 3260 оснащують класичну меблі та конструкції альтернативних стилістичних напрямків. За рахунок застосування міцного металу деталі з хромованою поверхнею виглядають не просто стильними та респектабельними, це дійсно добротна і міцна фурнітура.

У нас ви зможете замовити ніжки для меблів оптом і в роздріб, з можливістю оперативної доставки по Україні. Оформляючи замовлення, скористайтеся консультаційною підтримкою наших менеджерів. У них зручно уточнити базові параметри:

  • діаметр;
  • висоту.

Ніжки піддаються регулюванню, тому оснащувати такою фурнітурою рекомендовано меблеві конструкції для житлових апартаментів і комплекти меблів для робочих приміщень.

Крім незмінно високої якості, продукція, представлена на сайті «Lamiform» від «Bauhauz» має ще одну важливу перевагу - невисоку вартість. Ви не зіштовхнетеся з прихованими платежами або раптовими переплатами. Оцініть ергономічні моделі міцних презентабельних деталей для окремих гарнітур і меблевих комплектів. Ми запропонуємо вам пораду з будь-яких питань.

Ножка РМ 3260