Каталог товарів
Пусто 0

Ніжка РМ 3242

Надати меблів стійкості і мобільності допоможуть ніжки РМ 3242. Крім того, такі прості деталі здатні додати їй функціональності і допоможуть розставити потрібні акценти в інтер'єрі кімнати. Турецьке якість збірки і кращі комплектуючі забезпечують високу міцність і зносостійкість опори.

Компанія «Bauhauz» пропонує низькі ціни на меблеву фурнітуру за рахунок роботи з прямими постачальниками і відсутності торгової націнки. Замовити товари можна через сайт або зателефонувавши нашим менеджерам. Завдяки оперативній доставці по Україні, ви оперативно отримаєте свій товар. Можливий також самовивіз в Києві та в Харкові.

Переваги опори РМ 3242

Ніжка РМ 3242 відповідає всім сучасним вимогам, які висуваються до опор для меблів:

  • здатність витримати велику вагу не тільки самих меблів, але і її вмісту;
  • дозволяють на нерівній підлозі регулювати положення столу або шафи;
  • допоміжна роль при перестановці меблів;
  • зменшення тертя статевого покриття завдяки унікальній конструкції і матеріалами;
  • довговічність і безпеку виробів;
  • зміна зовнішнього вигляду меблів, що надає їй певну оригінальність і стиль.

Діаметр ніжки - 42 мм. Висоту можна вибрати від 5 до 10 см. Встановити такі опори не складе ніяких труднощів. Сріблястий колір під хром оригінально виглядає на меблях в лаконічному стилі хай-тек або популярному модерні. Як матеріал використовується легкий і міцний алюміній. Завдяки регулюванню висоти стіл або шафа буде більш функціональним.

Міцна металева конструкція надійно кріпиться і регулюється в залежності від потреб. На сайті «Lamiform» представлені кращі виробники меблевої фурнітури в Україні. Завдяки налагодженій процесу від покупки до доставки товарів і гнучкій ціновій політиці можна купити ніжки РМ 3242 за вигідною вартості.

Ножка РМ 3242