Каталог товарів
Пусто 0

Ніжка меблева циліндр

Від якості та надійності меблевих фурнітури залежить стійкість меблевих конструкцій, безпеку експлуатації виробів, їх зовнішній вигляд і функціональність. Важливе значення має безпосередньо дизайн цього виду меблевої фурнітури. Без ніжок неможлива завершеність зовнішнього вигляду будь-якого предмета інтер'єру. На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» представлені найпрактичніші і універсальні рішення.

Опис товару

Ніжка меблева циліндр - важлива частина меблевої конструкції. Її призначення - розподіл навантаження на всю конструкцію меблів максимально рівномірно. Ми пропонуємо купити висококласні вироби з привабливими функціональними характеристиками.

Фурнітура відрізняється надійністю, практичністю і довговічністю. Вона витримує солідні навантаження, навіть в умовах інтенсивної експлуатації. До того ж ніжки меблеві циліндричної форми полегшують перестановку і згладжують нерівності підлогового покриття.

Тонкощі вибору

Вибираючи циліндрові меблеві ніжки для різних предметів меблів, необхідно враховувати наступні параметри меблевої фурнітури:

  • загальна висота конструкції;
  • діаметр опорних елементів;
  • форма ніжок;
  • поверхню опори;
  • дизайн фурнітури;
  • функціонал ніжок.

Найчастіше декоративна фурнітура доповнює стилістичний концепт конкретних моделей, виконаних в заданому стилі дизайну. Циліндричні опорні ніжки для меблевих конструкцій є самим універсальним рішенням, і в плані функціоналу, і з позиції естетики.

Ви в будь-який час можете замовити ніжки у формі циліндра оптом і в роздріб з оперативною доставкою замовлення по Україні. «Lamiform» гарантує якість всіх товарних позицій, представлених в каталозі. Ще одна вагома перевага - приємна вартість. Ніяких прихованих переплат і націнок - ви платите тільки за якість меблевої фурнітури.

Ножка "Циліндр"