Каталог товарів
Пусто 0

Ніжка 40 х 40 мм, рифлена

Меблева фурнітура - це найважливіша складова сучасної меблевої індустрії. На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» оптові та роздрібні покупці зможуть відшукати еталонні зразки висококласної сертифікованої продукції для оснащення меблевих конструкцій різних конфігурацій.

Ми незмінно піклуємося про те, щоб каталог формували надійні і практичні елементи, що дозволяють вирішувати поставлені завдання. Один із зразків, подкупающий ергономічністю - ніжка 40 х 40 мм, рифлена. Універсальні варіанти фурнітури актуальні для покупців з багатьох причин.

Особливості меблевих комплектуючих і деталей

Сьогодні ринок меблевої фурнітури в Україні стабільно розширюється, а пропозиції продукції просто вражають оригінальністю і високою якістю. Однак потенційним покупцям нелегко. З усього розмаїття важливо знайти той варіант, який підходить найкраще, доступний за ціною і хороший по якості.

Звернувшись до нас, ви зможете купити сертифіковану меблеву продукцію преміум якості від «Bauhauz». Наша робота полягає в тому, щоб підібрати для кожного замовника оптимальне рішення без додаткових націнок і прихованих переплат.

Ніжки рифлені як надійної опори для меблевих конструкцій - товар, затребуваний серед багатьох наших покупців. Він підходить для:

  • спеціалізованих торгових компаній;
  • виробничих підприємств;
  • меблевиків-підприємців;
  • роздрібних покупців, які ремонтують меблі;
  • приватних користувачів і майстрів.

Рифлені ніжки - це стійки, невеликі по висоті, які варіюються за розміром і призначені в основному для м'яких меблів. На рівних поверхнях вони також прекрасно доповнять шафа, комод або буфет. Замовляйте у нас сподобалися товарні позиції в бажаному кількості за вигідною вартості. Співпрацювати з нами - безпечно, вигідно і надійно.

Ножка 40 х 40 мм, рифлена

Товари
Фільтри

Ціна

від
до
Сортувати:
Показувати:
Місто: