Каталог товарів
Пусто 0

Ніжка 40 х 40 мм, гладка

Одним з найважливіших деталей меблів є опорні елементи. Від якості меблевої фурнітури залежить дуже багато, тому підбирати потрібно тільки якісні вироби. На сайті «Lamiform» від «Bauhauz» ви знайдете висококласну фурнітуру для різних меблевих конструкцій. Одне з актуальних рішень - ніжка 40х40 мм, гладка. Це безпрограшна рішення, що дозволяє доукомплектувати різні моделі меблевих гарнітурів.

Особливості меблевої фурнітури

Щоб гладкі ніжки виконували всі покладені функції, вони повинні бути ергономічними і виготовленими з довговічних матеріалів. Замовляйте саме у нас такі вироби, що відрізняються продуманою конструкцією. Ніжки стануть прекрасним доповненням до меблів і прикрасою інтер'єру.

Основні функції, покладаються на меблеву фурнітуру заявленого зразка:

  • утримання ваги меблевої конструкції;
  • грамотне перерозподіл ваги;
  • виразний елемент дизайну - гладкі деталі в інтер'єрі виглядають доречно і органічно незалежно від стилістичних особливостей і концепцій;
  • часткова компенсація нерівностей підлогових поверхонь в приміщенні.

Якщо ви купите меблеву фурнітуру на сайті «Lamiform», можете бути повністю впевнені - гладкі ніжки 40х40 прослужать дійсно довго, не виходячи з ладу. Використовуючи такі практичні пристосування, легше переміщати меблі в квартирі.

Вигідні пропозиції для наших клієнтів

Вартість меблевої фурнітури залишається незмінно доступною, як для роздрібних покупців, так і для оптових клієнтів. Якість і ергономіку реалізованої продукції оцінили багато, поспішіть і ви скористатися привабливими пропозиціями.

Уважне ставлення менеджерів-консультантів і демократична цінова політика дозволяють нам тривалий час підтримувати європейський рівень обслуговування і користуватися заслуженою популярністю у клієнтів по Україні.

Ножка 40 х 40 мм, гладка

Товари
Фільтри

Ціна

від
до

Країна виробництва