Каталог товарів
Пусто 0

Напрямні прихованого монтажу

Сучасні меблі повинні бути не тільки багатофункціональними, а й виглядати бездоганно. Група напрямних, яка набирає більшу популярність серед споживачів - це напрямні прихованого монтажу. Завдяки особливостям установки, вони дозволяють максимально використовувати внутрішній простір ящика або тумби. Досягається той самий ефект "невидимості" і відповідно збільшується загальне естетичне сприйняття виробів в цілому.

На сайті lamiform представлені кращі виробники меблевої фурнітури в Україні, які пропонують якісні комплектуючі для меблів. Завдяки гнучкій ціновій політиці і налагодженому процесу від покупки до доставки товарів, можна купити направляючі прихованого монтажу за вигідною ціною.

Відмінні риси напрямних прихованого монтажу

У лінійці комплектуючих для ящиків ключове місце належить напрямним, які покликані забезпечити надійну роботу ящиків протягом довгого часу. «Баухауз» є офіційним дилером напрямних механізмів прихованого монтажу, які відсунули на другий план кулькові і роликові моделі. Це більш складний механізм, який виконує ряд додаткових функцій

 • система «натисни, щоб відкрити», яка дозволяє забути про меблеві ручки;
 • електричний доводчик;
 • безшумне відкриття, яке відбувається плавно завдяки вбудованим амортизаторам.

Технологія виготовлення передбачає наявність доводчика, проте можна вибрати і варіанти без нього, залежно від рішення необхідних практичних завдань. Як підтверджують численні відгуки задоволених клієнтів, що направляють не порушують елегантний дизайн ящиків і легко працюють.

Переваги прихованих конструкцій напрямних

Тепер ми знаємо, що таке напрямні прихованого монтажу, розглянемо їх переваги в порівнянні з іншими видами напрямних. Механізми безперечно якісні і виглядають естетично. До інших переваг виробів відносяться:

 • оптимальне співвідношення вартості і якості;
 • точне регулювання в трьох площинах, що забезпечує ідеально рівну фасад;
 • простота монтажу і демонтажу без спецінструментів;
 • якість збірки і міцність конструкції;
 • м'яка зупинка при максимальному відкритті ящика;
 • мінімальний зазор між боковиною ящика і внутрішньою стінкою секції;
 • виготовлення передбачає вибір міцних і вологостійких матеріалів;
 • плавний хід завдяки наявності доводчика;
 • зносостійкість і довговічність;
 • Більш раціональне використання вільного внутрішнього простору у секцій досягається завдяки мінімальному зазору.

Як вибрати і де замовити?

Ціна на напрямні прихованого монтажу з доводчиком трохи вище, однак саме доводчик забезпечить повне закриття ящика навіть якщо ви самі це забули зробити. Особливості установки напрямних під дном шухляди дозволяють відкрити його натисканням на центральну частину фасаду.

У лінійці систем висунення від Hettich, які представлені на сайті «Ламіформ» можна вибрати товари з характеристиками під ваші вимоги. Якщо ви плануєте зібрати кухонні меблі, то варто вибирати напрямні для ящиків прихованого монтажу з повним висуванням, що дозволить дістати до найвіддаленіших ділянок ящика. Для спальні або вітальні така функція не потрібна.

Завдяки роботі безпосередньо з виробниками продукції ціна на напрямні прихованого монтажу в «Bauhauz» буде найдемократичнішою. Ми вже не перший рік займаємося продажем меблевої фурнітури, тому пропонуємо нашим клієнтам виключно оригінальні товари, які можна забрати самовивозом в Києві і в Харкові або замовити доставку додому.

Товари
Фільтри

Ціна

від
до

Країна виробництва

Особливості

Глибина, мм

Максимальна вага, кг

Висув

Монтаж

Сортувати:
Показувати:
Місто: