Каталог товарів
Пусто 0

Направляючі для ящиків

Меблева фурнітура допомагає зробити меблі ексклюзивними і більш зручними. Напрямні для висувних ящиків є найголовнішою частиною висувного механізму різних меблів. Виробники дивують кожного разу новими моделями, якісним механізмом і плавністю руху від одного дотику. Тут продумано все до дрібниць, починаючи від вибору матеріалу до упаковки продукції.

На сайті Ламіформ представлені напрямні прихованого монтажу та роликові напрямні, які можна купити з доставкою по Україні. Покупцям пропонуються низькі ціни за рахунок роботи з прямими постачальниками і відсутності додаткової торговельної націнки. Це надає величезні можливості у виборі висувною системи. Досвідчені менеджери завжди намагаються допомогти у виборі оптимального варіанту.

Основні види і функції напрямних для висувних ящиків

Саме висувні системи дозволяють висувати ящик столу, шафи, комода, тумби та інших меблів максимально, що забезпечує швидкий доступ до вмісту. Залежно від способу пересування прийнято розрізняти два основних види направляючих:

 1. На кулькових механізмах здатних витримати вагу до 60 кг. Вони дозволяють висувати меблевий ящик повністю і встановлюються в будь-якій площині.
 2. На роликах - забезпечують неповне висування, здатні витримати до 25 кг. Рекомендуємо вибирати напрямні висувних ящиків, товщина яких не менше 1,2 мм.

Вартість кулькових направляючих перевищує роликові, однак вони мають ряд переваг:

 1. безшумний хід механізму;
 2. регулювання системи відразу в двох напрямках;
 3. здатність витримати сильне навантаження в процесі роботи;
 4. тривалість експлуатації;
 5. є можливість максимального висунення.

На основі роликових і кулькових конструкцій розробники придумали більш сучасні варіанти - мета і тандембокси. Метабокси представляють собою ящики з роликовим механізмом і бічними стінками, укомплектованими напрямними. Опорні елементи прикріплюються до самих стін меблів. Такі системи більш міцні завдяки матеріалу, вони виготовлені зі сталі. Крім того, їх можна пофарбувати в потрібний колір. Тандембокси досить високі, працюють за кульковою системі. Бічні частини зроблені зі скла, а основа з ДСП. Ціна на такі напрямні для висувних ящиків буде вищою, але і якість краща. Також є системи прихованого монтажу, напрямні зворотної дії, з доводчиками і інші види механізмів.

к вибрати і де купити направляючі для ящика?

Перш ніж придбати напрямні для висувних ящиків, потрібно звернути увагу на такі критерії:

 1. Товщина металу, від якої залежить якість роботи фурнітури, особливо це стосується роликових механізмів. Краще вибирати 1-1,2 мм.
 2. Напрямні повинні бути рівними, не містити деформацій і дефектів.
 3. Умови їх монтажу.
 4. Розміри повинні відповідати габаритам ящика.

Професійні менеджери підкажуть, як вибрати моделі напрямних, які підійдуть під параметри вашої меблів і потрібні характеристики.

Купити напрямні для висувних ящиків можна на нашому сайті Lamiform від торгівельної марки Bauhauz. Для цього не потрібно нікуди їхати - достатньо зателефонувати нам по телефону. Якщо ви хочете заощадити час або вам потрібно терміново купити товар, рекомендуємо зробити замовлення на сайті. Завдяки оперативній доставці ви завжди отримаєте товар вчасно. Можливий також самовивіз в Києві та в Харкові.

Контроль якості, вигідна ціна, досвідчені співробітники і робота безпосередньо з виробниками - ключові переваги нашого магазину, який займається продажем меблевих комплектуючих вже багато років. Тому сміливо звертайтеся до експертів своєї справи!

Товари
Фільтри

Ціна

від
до

Країна виробництва

Особливості

Глибина, мм

Максимальна вага, кг

Висув

Висота, мм

Монтаж

Сортувати:
Показувати:
Місто: