Каталог товарів
Пусто 0

Меблеві ручки є затребуваним видом фурнітури, без яких важко уявити тумбочку або ящик. Вони полегшують процес відкривання дверцят, мінімізують ймовірність травмування кистей рук і пальців.

Ozkardesler - сучасна турецька марка, що випускає якісну фурнітуру для меблів різної конфігурації. На ринку знаходиться з 1985 року, де встигла зарекомендувати себе як відповідального і надійного виробника різних комплектуючих. Працює більше 10 років на території України, пропонуючи своїм клієнтам, потенційним замовникам і партнерам компанії сучасні зразки меблевих ручок в Харкові за найбільш доступними конкурентними цінами.

Для створення виробів використовується власна система виробництва, яка представлена у вигляді цеху по литтю металу, формування меблевих ручок і багато іншого. Випускаються комплектуючі як в металі, так і в пластиці. Аксесуари зверху зі спеціальним покриттям для запобігання появи корозії, гнилі і деформації пристрою в процесі безпосередньої експлуатації.

Каталог товарів постійно оновлюється, структурується і систематизується. 

Переваги використання продукції від компанії«Ozkardesler»

Купуючи для особистих потреб або виробництва меблеві ручки Ozkardesler в Харкові,користувач отримує не тільки якісний товар, але також масу додаткових переваг, що істотно відрізняють дану фурнітуру. Виділяють наступні позитивні характеристики виробів:

 • відповідність діючим нормам якості, ТУ і ГОСТам;
 • широкий асортимент товарів на будь-який смак і бюджет;
 • швидка доставка меблевих ручок в будь-яку частину країни;
 • ремонтопридатність меблевих ручок в разі поломки;
 • доступна цінова політика.

Каталог виробів поповнюється різними видами меблевихручок.Виробник не зупиняється на одному дизайні, а експериментує з доступними матеріалами, створюючи комбіновані вироби. Аксесуари поєднують в собі природні та штучні матеріали. Кожна з меблевих ручок Ozkardesler являє собою унікальну композицію для доповнення гарнітура.

З чого виготовляють меблеві ручки?

Всі вироби торгової марки«Ozkardesler» виготовляються з натуральних матеріалів, а також штучних, комбінуючи їх між собою для отримання оригінальної форми. На сьогоднішній день випускаються такі вироби:

 • з чистого металу;
 • з обробленого каменю;
 • із пластику;
 • зі сплаву алюмінію і цинку;
 • з чистого алюмінію;
 • хромовані меблеві ручки або з позолотою;
 • з керамікою або голограмою.

Меблеві ручки з керамікою Ozkardesler відрізняються яскравим дизайном, плавними, рівними лініями і округлими формами, які підійдуть під будь-який вид меблів.

Як швидко замовити меблеві ручки

Пропонуємо клієнтам, гостям і потенційним партнерам ознайомитись з чинним каталогом виробів на сайті «Lamiform». Ми співпрацюємо з представниками компаній безпосередньо, що дає можливість тримати ціни на самому конкурентному рівні. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок і акційних пропозицій.

Працюємо як з оптовими, так і з роздрібними замовниками. Виконати покупку необхідної кількості фурнітури можливо, як через сайт, так і скориставшись зазначеними номерами телефонів. Досить замовити дзвінок, і менеджер зв'яжеться для надання необхідного обсягу інформації щодо необхідного вироби.

Установка меблевих ручок може виконуватися як самостійно, так і за допомогою фахівців компанії.

Меблеві ручки OZKARDESLER