Меблеві ролики
Меблеві ролики - універсальне рішення для будь-якого виду меблів. Завдяки їм забезпечується мобільність і рухливість дивана, тумбочки, столика, полиць, крісла або інших меблів. Меблеві ролики здатні значно підвищувати експлуатаційні якості, як домашніх, так і офісних меблів. Меблі з коліщатками дуже зручні, тому подумайте про вибір таких елементів, здатних забезпечити мобільність.
«Bauhauz» з 1997 року займається продажем меблевої фурнітури, плитних матеріалів, МДФ - панелей, пластика. У нас можна замовити сертифіковані товари з доставкою по Україні або самовивозом в Києві і в Харкові.
Класифікація роликів для меблів
Меблеві ролики, забезпечуючи легке та комфортне переміщення, можуть використовуватися майже для будь-якого типу меблів (у тому числі і ящиків, як коліщатка для дивана) завдяки значному вибору. Залежно від методу переміщення розрізняють такі види меблевих коліс:
- З прямим ходом - зручні для транспортування габаритної меблів і комплектації різних розсувних конструкцій. Вони пересуваються тільки в напрямку прямо.
- Поворотні - пересуваються в різних напрямках і використовуються досить часто. Такими колісними опорами комплектується офісні меблі, а також спеціальне обладнання.
- Без гальмівних пристроїв - ролики рухаються постійно, допоможуть зробити меблі більш безпечною і стійкою;
- З гальмами або фіксаторами - підійдуть для вітрин і мобільних стендів.
На сайті «Lamiform» представлені ролики для меблів в вітальню, спальню, передпокій, кухню, офіс, які повністю відповідають міжнародним стандартам виробництва. Можна купити варіанти під будь-які функціональні вимоги, дизайнерське рішення і бюджет.
Особливості виготовлення і кріплення меблевих роликів
Для виготовлення меблевих коліщаток використовуються такі матеріали, як дерево, метал, пластик і прогумовані матеріали. Зустрічається і поєднання різних видів матеріалів, які здатні створити зручні та надійні конструкції. Гумові ролики не залишають слідів і дбайливо ставляться до поверхні, метал більш практичний, дерево виглядає естетично, але менш міцне, а пластик здатний імітувати найрізноманітніші поверхні. Вартість гумових і пластикових роликів нижче, в порівнянні з металевими.
Колісні опори можуть відрізнятися типом кріплення до меблів роликів:
- накладне з'єднання, яке частіше за все буває безповоротним і має найпростішу конструкцію;
- поворотне з'єднання зі штифтом, як правило, використовується для офісних крісел;
- поворотний фланцевий кріплення, найчастіше зустрічається і складається з фланця та комплекту кріплень;
- U-подібний кріплення забезпечує монтаж меблевих роликів в торцях деревно-стружкових плит.
Завдяки підшипників ковзання, така меблева фурнітура буде служити багато років. Кулькові підшипники витримують великі навантаження і стійкі до механічних впливів.
Як вибрати і де купити колісні опори?
При виборі коліс для меблів потрібно враховувати функціональні особливості і конструкцію меблів. Також варто звернути увагу на такі особливості:
- діаметр і розмір коліщаток;
- максимальна вага конструкції, який здатна витримати опора;
- матеріал виготовлення;
- спосіб монтажу;
- дизайн виконання конструкції;
- вартість і виробник виробів;
- відстань від поверхні переміщення колеса до верхньої частини колісного власника.
Не варто також ігнорувати встановлені виробником параметри і технічні обмеження. Це забезпечить безпечний монтаж і комфорт у використанні.
У нас можна замовити меблеві ролики, іншу фурнітуру, допоміжні елементи. Для цього буде потрібно зателефонувати за контактними телефонами або залишити заявку на сайті. Щоб полегшити вибір, в каталозі представлені не тільки фотографії, але і короткий опис кожної позиції. Товари відрізняються якісною збіркою і міцною конструкцією. Асортимент оновлюється щодня, щоб ви могли вибрати потрібні товари за найкращою вартості. Якщо виникли питання, наші консультанти із задоволенням на них дадуть відповідь.