Каталог товарів
Пусто 0

Лотки кухонні

Пластик заслужено вважають найкращим технологічним рішенням для виробництва різноманітної тари, тому що пластикові вироби зносостійкі, вологостійкі і довговічні. Як в Європі, так і в Україні високоякісна продукція знаходить своє застосування у всіх сферах людської діяльності. Вибрати й купити лоток для столових приладів та кухонних приборів, піддони можна на сайті «Ламіформ» від «Bauhauz».

Переваги пластикових ємностей для столових приборів

Ергономічні та зручні органайзери для кухонних ящиків є цінним надбанням для благоустрою кухонних локацій будь-якого профілю. Оформивши робочий простір одного разу, ніхто більше не хоче відмовлятися від зручних систем зберігання.

«Баухауз» пропонує купити контейнери для столових приладів, що відрізняються рядом переваг:

  • якісний пластик безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища;
  • лотки для ложок і виделок, а також інші системи зберігання зручні для оформлення кухонного простору;
  • вироби міцні і довговічні, зберігають акуратний і привабливий вигляд весь період експлуатації;
  • будь-який ящик для кухонного приладдя можна транспортувати на іншу локацію, все системи мобільні і компактні, зручні для складування.

На сайті Ламіформ представлені піддони для столових приладів найбільш затребуваних розмірів. Чудові експлуатаційні характеристики дозволяють переносити будь-які умови зберігання.

Універсальні лотки для кухонного приладдя

Складно відшукати більш практичний матеріал, ніж пластик. «Баухауз» пропонує затребувані товари для кухні з цієї доступної і практичної сировини. Приємна вартість, різноманітність форм і конфігурацій, а також тривалий період експлуатації систем, робить товари даної категорії незамінними на кухні і не тільки.

Стандартний пластиковий лоток кухонного ящика- гідний бюджетний варіант дорогої нержавійки. Вироби не гниють, не піддаються корозії. Матеріал стійкий до всіляких «біологічних атаках», що важливо для кухні, де в будь-який момент може виникнути цвіль або грибок.

Лотки для кухонних ящиків, виготовлені з висококласного пластику, не змінюють свою форму, не деформуються в ході експлуатації. Більш того, контейнери паро- і газонепроникні. Вони досить міцні і легкі, а також не мають потреби в будь-якому додатковому обслуговуванні.

Застосування і особливості

У каталозі представлені моделі з шириною накладного фасаду від 300 до 670 мм і глибиною корпусу 490 мм. Відділення різної довжини дозволяють домогтися оптимального розподілу та зберігання столового приладдя. Ви можете купити органайзер для столових приборів з необхідними параметрами, вирішивши всі завдання.

Найчастіше системи зберігання використовують, як зручна сушка для посуду в нижній ящик. Устаткування може вільно контактувати з водою, їжею, побутовою хімією. Гігієнічний пластик легко піддається очищенню за допомогою традиційних засобів, не вступаючи в реакцію з поверхнево активними речовинами.

Вигідні пропозиції покупцям оптом і в роздріб

Контейнер для зберігання ложок і виделок з харчового пластика - це фактично перший сучасний органайзер для кухні. Сьогодні на ринку реалізується велика кількість систем, однак найбільшою популярністю як і раніше користуються класичні прості моделі.

Ми дбаємо про комфорт і вигоду наших клієнтів:

  • ви завжди можете купити лоток під столові прилади за приємною вартістю без націнок і прихованих переплат;
  • пропонуємо вам висококласний товар в будь-якому необхідній кількості за запитом;
  • доступні оплати готівковим і безготівковим розрахунком;
  • в Києві та Харкові передбачені пункти самовивозу оплачених товарних позицій.

Сайт «Lamiform» пропонує кращі моделі в відмінній якості. Компетентні менеджери допоможуть з вибором товару, будуть супроводжувати вас на етапах оплати і вибору типу доставки. Постійно оновлюємо асортимент, відстежуємо останні тенденції, вдосконалюємо алгоритми роботи з клієнтами. Ми завжди раді співпраці. При зверненні гарантуємо індивідуальний підхід і сервіс європейського рівня.

Лотки кухонні

Товари
Фільтри

Ціна

від
до
Сортувати:
Показувати:
Місто: