Каталог товарів
Пусто 0

Декоративний пластик під камінь

Останнім часом користується популярністю декоративний пластик HPL під камінь, який не тільки дозволяє реалістично відтворити особливий малюнок, але і фактуру природного природного мінералу. Гладка поверхня, на якій не залишаються сліди, допоможе створити незвичайний, стильний дизайн.

Компанія «Баухауз» є найбільшим постачальником пластика в Україні. Завдяки злагодженій процесу продажів і гнучкій ціновій політиці всі види пластика і облицювальних матеріалів можна купити за вигідною вартості.

Переваги пластика під декоративний камінь

Пластик облицювальний під камінь значно підвищує звукоізоляційні і теплоізоляційні характеристики. Це особливо важливо для багатоквартирних будинків.

Гнучке і пружне покриття має ряд таких переваг:

  • екологічність і безпека;
  • здатність приховувати нерівності і похибки стін;
  • невибагливість у догляді;
  • висока міцність панелі під камінь пластик;
  • стійкість до впливу високих температур;
  • візуальна схожість з натуральним матеріалом;
  • хімічна стійкість і ударостійкість.

Властивості матеріалу дозволяють виготовляти з нього складні за формою деталі. Оздоблення пластиком під камінь легко монтується і не вимагає особливих знань. Виробники меблів і будівельники дуже люблять цей матеріал за те, що навіть після кількох років інтенсивної експлуатації він не втрачає надійності і свого привабливого зовнішнього вигляду.

Як вибрати і де купити декоративний пластик HPL під камінь?

Lamiform вже не перший рік представляє товари на будівельному і меблевому ринку. Ми маємо великий досвід в області продажів і співпраці з меблевими компаніями і виробниками фурнітури, про це говорять позитивні відгуки. На сайті можна дізнатися, що таке нові види матеріалів і купити пластик HPL під камінь за вигідною ціною. Наші менеджери готові надати детальну інформацію по кожній товарній позиції та технології виготовлення. Імітація каменю з пластика - це відмінний спосіб підкреслити стиль інтер'єру, надавши йому вишуканості та індивідуальності при доступній вартості. Тепер ви знаєте, як вибрати і де замовити декоративну обробку для дому, офісу або квартири.

Кам'яні декори пластик HPL / CPL