Каталог товарів
Пусто 0

ІНФОРМАЦІЯ ПРО HPL / CPL пластиком

Це особлива крафт-папір, просочена синтетичними термоактивні смолами, нагрівається до 120-140 ° С і пресується під тиском 9-10 МПа. Так виходить шаруватий пластик або, як його ще називають, пластик hpl (High Pressure Laminate).

Найчастіше даний матеріал використовується як меблевий пластик (стільниці, стінові панелі, фасади, столи, стійки, двері, підвіконня, кухонні, шкільна, ресторанна, торгова, лабораторна, офісні меблі, меблі для ванних кімнат). Фасади меблів для ресторанів, офісів або кухонь, оздоблення ванних кімнат - всюди, де необхідні естетичні і невибагливі в догляді поверхні, декоративний пластик буде незамінний. Господині порадіють можливості витрачати менше зусиль на прибирання житла.

Для використання в меблевій промисловості підходить пластик товщиною 0,5 - 0,8 мм, постформіруемие і не постформіруемие. Накочується пластик на МДФ, ДСП панелі і навіть на фанеру, за допомогою червоного контактного клею або клею ПВА для меблів.

Висока стійкість до стирання і механічних впливів дозволяє використовувати шаруватий пластик в якості обробки дверей, стін, підлог. Завдяки високій світло, жаро- і зносостійкості шаруватого декоративного пластику, він використовується для огорож, рекламних щитів і кабін і навіть елементів фасадів будинків. Це дозволяє гарантувати довгу експлуатацію вироби без втрати його фізичних характеристик і привабливого зовнішнього вигляду, що особливо важливо, якщо матеріал використовується в сфері реклами.Структура панелей дозволяє використовувати їх не тільки в звичайних умовах, але і в приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти (операційних і хірургічних). Це стає можливим завдяки відсутності пір на матеріалі, в результаті чого на ньому не затримуються мікроби і шкідливі організми, завдяки цьому ж на ньому важко залишити написи маркером або балончиком - він просто не вбирає барвники.