0
0
0

Фасади з алюмінієвим профілем

Фасади з алюмінієвим профілем

Для будь-яких меблів фасад - найголовніша частина, на яку звертають увагу при покупці. Для його облицювання вибирають високоякісні матеріали. Фасади з алюмінієвим профілем користуються великою популярністю завдяки високій міцності і доступною вартості. Їх використовують для кухонних фасадів, офісних меблів, дитячих кімнат та інших меблів.

Налагоджений процес покупки, а також високу якість виробів від кращих виробників - є особливістю «Lamiform», де можна швидко замовити і отримати товар з доставкою додому. У спеціалізованому магазині від «Bauhauz» можна купити фасади з алюмінієвого профілю оптом і в роздріб.

Особливості виробництва та сфера застосування конструкцій

За своєю суттю меблевий фасад - це, можна сказати, "особа" меблів. Він задає колірну гамму і стиль не тільки меблів, але і навколишнього його простору. Залежно від зорових потреб, він здатний надати меблевим конструкціям солідність, легкість і демократичність.

Виготовлення меблевих фасадів з алюмінієвого профілю - трудомісткий процес. До меблевої основі за допомогою кріпильних або шарнірних петель кріпиться алюмінієва рамка або каркас. При цьому конструкція має безліч варіантів ширини і заокруглення країв.

Сфера використання таких фасадів з використанням алюмінієвого профілю дуже широка:

 • декоративне оздоблення;
 • виробництво різної корпусних меблів;
 • обробка приміщень, найчастіше - кухня, ванна, подібні можливості досягаються завдяки вологостійкої обробці профілю;
 • виготовлення розсувних дверей.

Для фасадів може використовуватися різна основа: МДФ, ДСП, скло або МДФ з пластиком. Ідеально виглядатимуть комбіновані варіанти, наприклад верхній шафа зі скляними основою, а нижній меблевий фасад з алюмінієвого профілю на основі пластика.

Переваги та особливості фасадів з алюмінієвим профілем

Алюміній - недорогий, міцний і довговічний метал, який використовують в меблевій промисловості. Рамкові фасади з алюмінієвого профілю можуть бути різної форми, як з тонкої окантовкою, так і з широким молдингом. Вони не просто служать обрамленням, а й виконують декоративну функцію. До основних переваг таких конструкцій відносяться:

  • легкість експлуатації та монтажу;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • міцність конструкцій;
  • тривалий термін використання завдяки надійному каркасу;
  • захист від корозії;
  • рамка запобігає потраплянню крапель жиру і вологи;
  • гігієнічність і практичність матеріалу.

Крім того, що меблеві фасади з алюмінію можуть поєднуватися практично з будь-яким наповненням, вони ще незвично пластичні. Ці характеристики визначають їх використання при виготовленні меблевих та інших конструкцій складної (ламаної) геометрії, форм і нестандартних розмірів. Ціна на фасади зі скла в алюмінієвому профілі буде вище, ніж пластикова основа, проте виглядає такі меблі більш естетично.

Як вибрати алюмінієвий профіль для фасаду меблів?

Багатий вибір кольорової гами та перетинів, представлений на сайті «Ламіформ», допоможе зробити кухонні фасади в алюмінієвому профілі які здатні задовольнити будь-які вимоги. В наявності є фасади в Т і П-образному профілі від кращих виробників.

Ми якісно зробимо фасади з алюмінієвого профілю на замовлення. При необхідності здійснюємо порізку профілю. Все що потрібно - це оформити замовлення на сайті “Ламіформ” від «Баухауз» або зателефонувати за контактними телефонами. Товар можна забрати в Києві і в Харкові або замовити доставку по Україні.