0
0
0

Фасади з ПВХ, 3D акриловою кромкою

Фасади МДФ з плівкою ПВХ в 3D акрилової кромці

Фасадна частина робить меблі більше презентабельною. Якщо ви хочете отримати сучасний дизайн за доступною ціною, тоді фасади МДФ з плівкою ПВХ - то, що вам потрібно. Широкий асортимент виробів з різним дизайном і палітрою кольорів представлений в «Bauhauz». У нас можна замовити сертифіковані товари з доставкою по Україні.

Що таке плівка ПВХ 3Д і акрилова кромка?

Плівка ПВХ 3D - облицювальний матеріал, який використовується в якості декору меблів, міжкімнатних дверей, предметів інтер'єру, профілів, поверхонь з деревних матеріалів, ПВХ, алюмінію, ламінування підвіконної дошки. Вона еластична і являє собою жорстку модифіковану багатошарову або одношарову плівку, яка дозволяє облицьовувати різні поверхні.

Особливо актуальні МДФ фасади для кухні з покриттям ПВХ завдяки вологостійкості. Плівка складається з полівінілхлориду, модифікатора (полімеру) і аддитивов. Вона тверда, має товщина - 100 - 975μ і щільність - 1,40 гр / см3. Виріб не містить пластифікаторів, важких металів, шкідливих домішок і витримує температуру до 69 ° - 75 ° С. Продукт повністю відповідає вимогам ЄС за хімічним складом, безпеки і упаковці.

Акрилова кромка у пластикових фасадів користується великою популярністю. Тонкі панелі МДФ, на які наклеєні листи поліметакрилату, називають акрилом. Вони міцні, мають глянсовий блиск, не виділяють токсинів при нагріванні.

Переваги фасадів МДФ з плівкою ПВХ в 3D акрилової кромці

Перед звичайними матеріалами на паперовій основі фасади МДФ з покриттям плівкою ПВХ мають ряд переваг:

 • захист від ультрафіолетового випромінювання;
 • стійкістю до забруднення, легко чиститься;
 • високоміцна і вологостійкість;
 • стійкість до перепадів температур;
 • стійкість до різного роду механічних пошкоджень;
 • стабільність тиснення і еластичність;
 • ідеально покриває поверхню;
 • можливість облицювати поверхні навіть з фрезеруванням.

Завдяки останньому переважно плівка ПВХ користується попитом для облицювання меблевих фасадних виробів. У продажу представлені товари, які мають різні характеристики. Захисне покриття не дозволяє ультрафіолетових променів потрапляти на поверхню, що захищає плівку від вицвітання і зберігає її зовнішній вигляд довгий час.

Класифікація поверхонь з плівкою ПВХ в 3D акрилової кромці

Великим попитом серед наших клієнтів користуються фасади із пластику з акрилової кромкою і ПВХ. Їх класифікують за різними параметрами:

 • Залежно від типу поверхні фасади можуть бути матові, з тисненням або глянцеві.
 • З захисним покриттям і без нього.
 • За способом обробки зворотного боку: методом корони, з праймером або без нього.
 • Залежно від обробки поверхні печаткою: з печаткою або однотонні.
 • Який варіант вибрати залежить від виду меблів, для якої планується купити пластиковий фасад з акрилової кромкою.

Де замовити фасади МДФ?

«Баухауз» - одна з найбільших в Україні компаній, яка обслуговує підприємства по виробництву меблів. В каталозі сайту представлена продукція різної вартості, асортимент постійно поповнюється новими колекціями.

Щоб купити плівку для меблевих фасадів або фасади в акрилової кромці не потрібно нікуди їхати, можна зробити замовлення на сайті «Lamiform». Для цього потрібно зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті або оформити заявку. Оформлення замовлення займе п'ять хвилин вашого часу, після чого менеджери оброблять інформацію і уточнять всі деталі по доставці.

Вигідна ціна, досвідчені співробітники, висока якість товарів і зручна доставка - ключові переваги «Ламіформ». Клієнт може вибрати зручний спосіб доставки або самовивезення в Києві і в Харкові.