Каталог товарів
Пусто 0

Фантазійний пластик HPL

Фантазійний пластик створений з метою дати можливість реалізувати творчі ідеї та дивувати різноманітністю. Незвичайні кольору, оригінальний дизайн припадуть до смаку навіть найвибагливішим клієнтам. Люди, які звикли до нестандартної реальності, можуть черпати натхнення, створюючи декор з такого пластика.

У «Bauhauz» і «Ламіформ» представлені фантазійні декори пластику в різних кольорах. Ми надаємо на свої товари в Україні гарантію якості, так як працюємо з перевіреними європейськими та вітчизняними постачальниками. Товари можна купити оптом і в роздріб, з доставкою та самовивозом в Києві і Харкові.

Ключові особливості пластика з фантазійними декорами

Що таке шаруватий пластик HPL? Його ще називають «ламінати високого тиску». Це пов'язано з технологією виготовлення, яка передбачає обробку під пресом під впливом високої температури і тиску. В результаті виходить еластичний і міцний матеріал, який володіє такими властивостями:

  • Стійкість до утворення плям, тріщин, стирання.
  • Вогнестійкість і пожежна безпека.
  • Відсутність неприємного запаху і екологічність.
  • Необмежений асортимент забарвлень, дизайну і структури поверхні.
  • Не викликає небезпеки для здоров'я, може контактувати з продуктами харчування.
  • Простота в догляді і практичність.
  • Термін служби не менше 10 років.

Оригінально виглядають кухні з фантазійним пластиком. Його характеристики значно перевершують такі матеріали, як поліефірний камінь або ПВХ.

Компанія «Баухауз» займається продажем виключно оригінальних товарів, які мають сертифікати якості та санітарно-епідеміологічні висновки. «Lamiform» радий запропонувати вам широкий вибір текстур і величезний вибір зображень для втілення в інтер'єрі будь-яких ваших ідей. Цей матеріал отримує відмінні відгуки і має доступну вартість. Як вибрати і де замовити тепер абсолютно ясно - це сайт Ламіформ!

Фантазійні декори пластик HPL / CPL