Каталог товарів
Пусто 0

Дюбель меблевий: призначення кріплення

Кріплення та допоміжна фурнітура допомагають провести якісну збірку меблів, при цьому залишаючись непомітними і забезпечуючи естетичний зовнішній вигляд. Одним з допоміжних елементів для кріплень вважається меблевий дюбель, який підвищує термін експлуатації конструкцій. Завдяки йому можна як зафіксувати виріб зсередини, створивши міцний каркас, так і закріпити меблі на будь-якій поверхні.

Що таке дюбель меблевий

Меблеві дюбелi - це кріпильні елементи, які використовуються в парі з шурупом, цвяхом або іншим кріпленням. Такі системи мають ряд переваг перед традиційними шкантами, чий принцип роботи не дозволяє їх використовувати повторно при складанні меблів.

Існує кілька видів дюбелів, призначених для роботи з різною поверхнею:

  • дюбель меблевий пластиковий - вважається самим універсальним. Це надійна конструкція з розпірками з боків міцно фіксується в меблевому полотні різного наповнення;
  • дюбель-цвях або швидкий монтаж - кріплення можна виконувати без шуруповерта або викрутки, просто забивши цвях молотком.
  • дюбель вкручувальний - застосовується для стяжки меблів, наприклад, з'єднання декількох блоків в одну конструкцію

Найчастіше використовують дюбель для меблевих петель, без яких неможливо кріплення фасаду до корпусу.

Перед тим як вибрати дюбель, слід дізнатися, з якою поверхнею він буде взаємодіяти. Наступний важливий критерій - діаметр і довжина меблевого кріплення, призначеного для різної навантаження.

Де замовити кріплення для зборки меблів

Широкий асортимент кріплення для меблів представлений на сайті Lamiform від Bauhauz. Замовити дюбель для чашки петель з потрібними характеристиками можна в зручному онлайн-режимі, просто оформивши замовлення на Ламіформ.

Ми пропонуємо:

  • якісні товари від перевірених виробників;
  • вигідну вартість;
  • можливість оплати готівковим і безготівковим розрахунком;
  • продаж з швидкою доставкою по всій території України;
  • опцію «самовивезення» в Києві та Харкові.

Баухауз - впевнено працюэ на меблевому ринку в Україні, яка пропонує своїм кліэнтам тільки якісну продукцію від партнерів-виробників. Постійно оновлюється асортимент. Увага до останніх тенденцій і індивідуальний підхід до клієнта - ось головні принципи роботи компанії.

Увага до останніх тенденцій і індивідуальний підхід до клієнта - ось головні принципи роботи компанії.

Дюбеля