Каталог товарів
Пусто 0

Дюбеля для меблів

Збірка меблів передбачає використання кріпильних з'єднань, які будуть міцно фіксувати елементи і при цьому не виділятися на фасаді або іншої видимої частини. Для цього, найкраще, купити меблеві дюбелі - кріплення, які призначені спеціально для меблевого виробництва. Вони представлені різними модифікаціями і використовуються для вирішення конкретного завдання.

Призначення меблевих дюбелів

За допомогою кріплень можна закріпити конструкцію з внутрішньої сторони, створивши міцний каркас, або зафіксувати меблі на будь-якій поверхні - стіни, перегородки. Також вони застосовуються разом з петлями для з'єднання корпусу і фасадної частини шафи.

Як правило, вони встановлюються разом з цвяхом або шурупом, і, на відміну від шканта, можуть використовуватися кілька разів. Діаметр і довжина фурнітури підбирається з урахуванням передбачуваного навантаження. Для навішування важких предметів на бетонну або цегляну стіну застосовують анкери.

Різновиди меблевих дюбелів

До основних характеристик дюбельних деталей відносяться їх конструктивні розміри і призначення. За такими критеріями вони поділяються на такі види:

  • Пластиковий - універсальне кріплення для розпірного елементами на корпусі. Його «плюсом» є міцне закріплення в полотні з різного матеріалу.
  • Вкручувальний - металевий виріб, яке використовують для прихованого кріплення. Для його установки попередньо свердлять отвір, поміщають в нього пробку і вкручують металеву частину з різьбленням за допомогою викрутки або електроінструменту.
  • Дюбель-цвях - застосовується для швидкого монтажу, його можна забити молотком без застосування інших інструментів.

Де купити меблеві дюбеля

У нашому інтернет-магазині є великий вибір кріпильних виробів для побудови та встановлення меблів. В асортименті - продукція Hettich та інших брендів, якість якої вважається еталоном.

Оформити покупку можна в каталозі, тут вказано розмір, ціна дюбеля для меблів, матеріал. Забрати товар можна самостійно в Києві чи Харкові, або замовити доставку ТК в інше місто України.

Дюбеля меблеві