Каталог товарів
Пусто 0

Аксесуари для розсувних столів Mepa

Незаперечною перевагою для розкладний стільниці є її компактність і можливість вписуватися в малогабаритну кімнату. Виготовлення складаний стільниці є і починаючому майстрові, і професіоналу при наявності необхідних елементів.

Що таке аксесуари для розсувних столів Mepa? Це набір предметів, що допомагає легко і просто трансформувати площа стільниці до потрібних розмірів. Технологія виготовлення систем для розсувних столів і їх унікальні характеристики дозволили турецької компанії МІРА зайняти лідируюче місце на світовому ринку. Її офіційним дистриб'ютором в Україні є Bauhauz, що стала надійним партнером для багатьох виробників меблів.

Вимоги до аксесуарів для розсувних столів

Основною функцією розсувного механізму, затребуваного і популярного серед покупців, є трансформація поверхні столу, в результаті чого збільшується довжина або ширина поверхні. Вартість виробу цілком доступна, а прослужить такий стіл досить довго.

Аксесуари для розсувних столів Mepa купити можна в Києві і в Харкові, а також замовити на сайті Ламіформ з доставкою в будь-яке місто України.

Відгуки постійних покупців Bauhauz говорять про те, що основними перевагами фурнітури МІРА є:

  • надійність;
  • довговічність;
  • висока якість збірки;
  • міцність матеріалів;
  • простота застосування.

Аксесуари для розсувних столів Mepa, ціна яких цілком демократична, відповідають найвищим вимогам світових стандартів. В кожному окремому випадку при замовленні враховуйте матеріал виробів і розміри стільниці.

Як правильно підібрати аксесуари для столів-трансформерів

При бажанні зібрати каркасний стіл, вибирають царговую систему, що дозволяє вставку помістити в центрі або з боків. Для шанувальників столу-книжки Ламіформ пропонує бесцарговую систему, яка може бути поворотного типу, мати роликові напрямні або містити поворотно-відкидні петлі.

Крім основних механізмів, знадобляться супутні аксесуари для стільниць:

  • петлі;
  • ролик з гумкою і без неї;
  • петля-книжка, що випускається в білому і коричневому кольорі.

Менеджери сайту Lamiform готові відповісти на питання про те, як замовити і як вибрати набір. Вони допоможуть кожному покупцеві підібрати необхідні аксесуари для розсувних столів Mepa. Консультація фахівців з усіх питань придбання розсувних систем - безкоштовна.

Баухауз - зручність і швидкість доставки

Жителям України можна отримати замовлення з доставкою в будь-який населений пункт. Для цього достатньо оформити заявку і підтвердити її по телефону. У Києві та Харкові доступний самовивезення товарів.

Аксесуари для розсувних столів Mepa